Bożena Piekar – poznaj mnie

 

Bożena Piekar Zdrowy Sposób na Bogate ŻycieWitam, bardzo się cieszę że mogę Cię gościć na moim blogu.

W moim życiu zajmowałam się wieloma rzeczami, ale zawsze związane były one z cyferkami i różnymi formami sprzedaży np dział marketingu, bank – produkty finansowe czy produkty ubezpieczeniowe.

Ciągle jednak ciągnęło mnie do innowacji w tym do marketingu sieciowego od samego początku jak tylko zagościł w Polsce – podobała mi się idea tych nowych firm: ta wolność pracy, to że sama miałam być swoim szefem, ale w tej formie jaka wtedy była promowana nigdy mnie do końca nie przekonał – nie chciałam dzwonić do obcych ludzi i umawiać się z nimi na spotkania (internetu i facebooka nie było wiem, że to brzmi dziwnie ale takie to były czasy) – to nie była zdecydowanie moja bajka -więc odpuściłam to, ale ciągle chyba podświadomie gdzieś śledziłam rozwój coraz to nowych firm.

Przyszedł jednak moment w moim życiu,że duża firma kredytowa w której pracowałam musiała znacząco ograniczyć zakres swojej działalności i zostałam bez pracy.

Postanowiłam, że koniec z pracą dla kogoś czas pomyśleć o sobie.

Ale nie miałam pomysłu co dalej robić – wtedy przeczytałam ogłoszenie: “Pij kawę i zarabiaj” – super pomyślałam – kawę bardzo lubię może będę mogła testować nowe smaki a ktoś będzie mi za to płacił.
Niestety pudło – to była kolejna firma w jakiej nie chciałam pracować a kawę piło się z klientami.

Jak 1 ogłoszenie odmieniło moje życie!

Po pewnym czasie natknęłam się na podobne ogłoszenie, ale tam wyczytałam, że naprawdę piję się i to zdrową kawę i dodatkowo można zarabiać. Pomyślałam wtedy, że to może być mój Zdrowy Sposób na Bogate Życie.

 

Temat zainteresował mnie tak bardzo, że od ponad 3 lat związana jestem z tą jedną firmą.
Poznałam wszystkie produkty, przetestowałam je na sobie.

Poznałam wspaniałych ludzi łącznie z właścicielem firmy, który gościł w Polsce.

„Podjęcie Decyzji to Milowy Krok w Kierunku Szczytu”

W decyzji mojej utwierdził mnie fakt, że z produktami tej firmy mogę nie tylko przyjemnie spędzać czas przy wybornej kawie ale mogę też zadbać o zdrowie swoje i mojej Rodziny.
Byłam już wtedy świadoma tego że chcę troskę o moje zdrowie zatrzymać w swoich rękach.

I tak mój projekt – Zdrowy Sposób na Bogate Życie stał się faktem.

Jedną z najważniejszych opcji za współpracą była możliwość pracy online czyli przez internet i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie.

Marketing internetowy urzekł mnie po prostu – doskonalę go i dzielę się chętnie moją wiedzą z kolejnymi osobami.
Wtedy na samym początku nie rozumiałam wcale zasad marketingu sieciowego (MLM) mimo lektury książek np “Do zobaczenia na szczycie” Ziga Ziglera czy Carnegie Dale “Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi” dopiero jak zainteresowałam się szkoleniami w internecie zrozumiałam tą całą wspaniałą ideę.
Teraz wiele rzeczy rozumiem ucząc się od innych, takich którzy już tą drogę przeszli i dzięki temu moja droga jest krótsza, chociaż natura człowieka jest przekorna i wiele razy “wie lepiej”i wtedy często błądzi ale każdy błąd czy porażka przybliża nas do upragnionego celu.


Jeżeli Ty też poszukujesz własnej drogi czy to dla zdrowia czy dla biznesu i chciałbyś aby ktoś Ci kibicował, podtrzymywał na duchu i pokierował – zapraszam do współpracy.

„Ja z firmą z którą współpracuję chcę dojść na sam szczyt doskonaląc przy tym ciągle mój marketing internetowy.”

Podejmując ze mną współpracę możesz być pewien, że nie będzie zmiany firmy co miesiąc lub dlatego, że nowa weszła na rynek i daje samochody.
Ja na szczyt idę a tą jedną konkretną, bardzo dobrze wyselekcjonowaną firmą – ona rośnie i ja rosnę i tak aż do osiągnięcia celu.

Mój cel – Zdrowy Sposób na Bogate Życie – rozwija się coraz szybciej.

Zapraszam do mojego zespołu.